MİNA SOFRA

HAKKIMIZDA

Mutfak ekipmanları, tekstil ve züccaciye alanında uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve birikimi Mina Tekstil Züccaciye İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak sizlere sunmaya devam ediyoruz. Fiziksel mağazamızda yer alan ürün gamımızı aynı zamanda online pazarda sizlerde buluşturmak istedik.

Bu güzel birlikteliği yepyeni bir marka ile sizlere sunmaya devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mina Sofra markası ile e-ticaret sitemizden mağazamızda bulunan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Birbirinden geniş ürün gamımıza göz atabilirsiniz. Her gün yenilenen fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Evinin zerafetine önem veren herkes için sunduğumuz ürünler ile siz de kendi mutfağınızın şefi olabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz ve güçlü tedarik ağımız ile sizlere kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlı olarak sunmaya çalışmaktayız. Siz de evinizin ihtiyacı olan tüm ürünlere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz teslimat özelliği ile ürünlerinizi ayağınıza kadar hiç bir aksaklık yaşamadan ulaştırıyoruz.

Yoğun kampanya dönemlerinde oluşabilecek kargo süreçlerinde, kargo şirketleri ile görüşerek ürünlerinizin adresinize daha hızlı ulaştırılması için çaba gösteriyoruz.